bioslife.pl

Blog ogólnotematyczny

Integracja Inpost WooCommerce
Lifestyle

Integracja Inpost WooCommerce w ErpBox – co warto wiedzieć o jej możliwościach?

W Internecie istnieje wiele serwisów aukcyjnych i sprzedażowych – do dobrych przykładów należy tutaj dobrze znane Allegro, a także Amazon oraz eBay, które wkraczają na polski rynek. Prowadzenie na nich działalności jest bardzo łatwe i przystępne, dlatego na rozwiązanie to decyduje się wielu nowych e-przedsiębiorców, otwierając tam swoje sklepy. Wraz z rozwojem biznesu może jednak rosnąć chęć na poszerzenie zasięgów, a także dużą swobodę, jaka wiąże się z posiadaniem własnego sklepu internetowego.

Jak przygotować własny sklep online do efektywnej sprzedaży?

W porównaniu do korzystania z serwisów aukcyjnych, założenie własnego punktu sprzedaży w sieci może wydać się poważnym wyzwaniem. W rzeczywistości jednak nie jest to aż tak trudne – należy jednak sięgnąć po odpowiednie oprogramowanie, które to umożliwi.

WooCommerce to wtyczka do WordPressa na licencji open source. Jest to wyjątkowo popularne rozwiązanie z zakresu e-commerce, które otwiera przed użytkownikiem szerokie możliwości, wyróżniając się licznymi opcjami konfiguracji i personalizacji. WooCommerce wydaje się więc doskonałym kandydatem do prowadzenia sprzedaży w sieci.

Aby wykorzystać pełnię potencjału sklepu opartego na tej wtyczce, warto skorzystać także z nowoczesnego systemu ErpBox, czyli profesjonalnego oprogramowania do obsługi sprzedaży. ErpBox otwiera wiele możliwości integracji, pozwalając łączyć kanały sprzedaży i wygodnie nimi zarządzać. Co więcej, program ten jest bardzo przydatny także w przypadku integracji z kurierami zewnętrznymi, jak Inpost WooCommerce. Sprawna sprzedaż wielokanałowa dzięki ErpBox może być prowadzona z jednego miejsca, bez zbędnego tracenia czasu na jej ręczną obsługę!

Na co pozwala integracja Inpost WooCommerce ? Największe korzyści!

Wiele kanałów sprzedaży, firmy kurierskie i wiele więcej – integracja Inpost WooCommerce Allegro ErpBox po prostu się opłaca. Połączenie to na:

  • szybką     aktualizację stanu magazynowego,    
  • automatyczne pobieranie danych do wysyłki,
  • automatyczne pobieranie informacji o płatnościach,
  • pobieranie zamówień,
  • i wiele więcej!

Jest to jedynie niewielka część możliwości tej integracji – warto zatem poznać pełen potencjał ErpBox, ponieważ stanowi on niezwykle przydatne narzędzie w rękach każdego sprzedawcy w branży e-commerce. System ten można przetestować osobiście i bez zobowiązań, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby odkryć jego wszystkie funkcje. Wystarczy założyć nowe konto, aby uzyskać dostęp do bezpłatnego okresu próbnego, który trwa aż 21 dni!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.