Strona główna
Dom i Ogród
Tutaj jesteś

Odkurzanie i zmywanie w jednym – poznaj bioniczny mop Hizero

Dom i Ogród Data publikacji - 2 maja 2022 Autor - Redakcja bioslife.pl


Nowoczesna technologia sprawiła, że czynności dnia codziennego, jak gotowanie i sprzątanie, stały się znacznie łatwiejsze. Co więcej, wciąż wprowadzane są coraz nowsze urządzenia wyposażone w innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest Hizero Bionic Mop, który pozwala zarówno na odkurzanie, jak i mycie podłogi.

Jak działa Hizero Bionic Mop?

Bioniczny mop cechuje się wielofunkcyjnością, a wszystko za sprawą przemyślanej technologii. Został on wyposażony w rolujący polimer czyszczący, który usuwa brud z podłogi, a zarazem jej nie uszkadza. Urządzenie pozwala na takie czynności jak zamiatanie na mokro, zmywanie, wycieranie do sucha oraz samooczyszczenie, a wszystko to przy użyciu zaledwie 1 litra wody oraz detergentu. Mop jest prosty w obsłudze, zawiera jedynie dwa przyciski. Z kolei specjalna dioda LED informuje, że trzeba wymienić lub dolać wodę, aby kontynuować sprzątanie. Po zakończeniu pracy urządzenie należy umieścić w stacji ładowania.

Jakie są zalety stosowania mopa HIZERO?

<a href=”http://hizero.pl/”>Mop do mycia podłóg HIZERO</a> to pierwsze urządzenie na świecie, który cechuje się wszechstronnością i łatwością użytkowania. Ma on wiele zalet, na które warto zwrócić uwagę:

– cechuje się dużą wydajnością, pozwalając na wysprzątanie 100m2 powierzchni w zaledwie 15 minut, z wykorzystaniem tylko 1 litra wody oraz 0,01 kWh prądu,

– separuje suche zabrudzenia od brudnej wody,

– pozwala na usuwanie różnych typów zaburzeń m.in. pyłów, zeschniętych plam, okruchów, tłuszczu,

– posiada kompaktowe rozmiary oraz kółka, które ułatwiają jego obsługę,

– ma wbudowaną baterię, którą łatwo można załadować, umieszczając mopa w specjalnej stacji dołączonej do zestawu,

– sama bateria chroniona jest przed przeładowaniem, spięciem energetycznym i przegrzaniem,

– jest cichy, zwłaszcza jeśli porównać go do dźwięków, jakie emituje tradycyjny odkurzacz,

– posiada diodę LED, która podpowiada, kiedy dolać lub wymienić wodę,

– wyróżnia się nowoczesnym designem,

– jest łatwy w obsłudze, znacząco umilając i usprawniając czynności związanie z czyszczeniem podłóg

– zajmuje niewiele miejsca w mieszkaniu.

Hizero Bionic Mop to rewolucyjne rozwiązanie. Sprawia on, że sprzątanie staje się dużo prostsze i szybsze. Urządzenie jest w stanie wyczyścić podłogę z różnego typu zabrudzeń przy użyciu niewielkiej ilości wody oraz prądu. Jest to wymarzone rozwiązanie dla osób, które mają wiele obowiązków na głowie i cenią sobie szybkie, a zarazem efektywne rozwiązania. Dzięki mopowi każda podłoga może znowu zalśnić, a co ciekawe, dzieje się to bez większego wysiłku osoby sprzątającej.

Artykuł sponsorowany

Redakcja bioslife.pl

Nasz zespół doradza w wielu kwestiach zawodowych. Dzielimy się profesjonalną wiedzą z zakresu biznesu, nieruchomości, wielu porad oraz turystyki czy pracy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

adaptacja poddasza